KONTAKT


Vi på Nordic Forest är stolta över vårt team. Tillsammans är vi både erfarna och duktiga inom vårt verksamhetsområde och vi tar gärna nya uppdrag. Vi strävar alltid efter att hålla högsta kvalitet och affärsmässighet.

Our team

NORDIC FOREST

Caroline Skarfors

VD

+46 (0)70 669 92 22

caroline@nordic-forest.com

Paulina Wijkström (mammaledig)

Ekonomi/

Virkesredovisning

+46 (0)76 141 32 22

paulina@nordic-forest.com

David Jansson

Produktionsplanering/
Virkesadministration/

Logistik

+46 (0)76 147 42 22

david@nordic-forest.com

Nils Österberg

Virkesköpare/
Planerare

Värmland, Närke,
Västmanland, Södra Dalarna

+46 (0)76 139 92 22

nils@nordic-forest.com

Veronica Wijkström

Grundare

+46 (0)76 199 82 22

veronica@nordic-forest.com

Susanne Hansson

Ekonomi/

Virkesredovisning

+ 46 (0)70 669 04 22

susanne@nordic-forest.com

Håkan Gard

Virkesköp/ Produktionsplanering/
Aptering

+46 (0)70 211 65 71

hakan@nordic-forest.com

Henrik Sandberg

Virkesköpare/
Planerare

Värmland, Närke,
Västmanland, Södra Dalarna

+46 (0)70 368 22 22

henrik@nordic-forest.com

Fredrik Wijkström

Grundare

+46 (0)76 028 90 77

f.wijkstrom@wwforest.com

Ewa Prawitz

Ekonomi/

Virkesredovisning/ Certifiering

+46 (0)76 137 72 22

ewa@nordic-forest.com

Erik Sjöström

Planerare/

Kvalitetssäkring

Södermanland, Närke, Södra Dalarna, Södra Värmland, Uppland, Västmanland

+46 (0)70 368 22 30

erik@nordic-forest.com

NORDIC FOREST



 EKONOMI &
ADMINISTRATION

Har du frågor gällande ekonomi

eller virkesadministration?


Kontakta vårt team:
ekonomi@nordic-forest.com

E-FAKTURA

- SNABBARE OCH BÄTTRE!

  • Faktureringen går snabbare
  • Fakturan kommer fortare fram
  • Bättre för miljön  

Information
e-faktura

Allmänna Fakturerings-

rutiner

Ladda ner info

om e-faktura

och våra rutiner

gällande fakturering

VI VÄXER

med hjälp från dig!

Vi välkomnar alla synpunkter:

förbättringsförslag, klagomål eller beröm.

Hör gärna av dig till oss!

Tusen tack på förhand för att du tar dig tid att ge oss feedback! Det är oerhört värdefullt i arbetet med att ständigt förbättra oss.

LEDIGA TJÄNSTER

JUST NU SÖKER VI:

VIRKESKÖPARE


Har du frågor

eller är intresserad av tjänsten?

Kontakta Caroline Skarfors

telefon 070 669 92 22
caroline@nordic-forest.com

REDO ATT SÄTTA IGÅNG?


TA KONTAKT

MED OSS!

RING, MAILA ELLER ANVÄND

SNABBFORMULÄRET NEDAN:

 
 
 
 

GDPR


Läs mer om GDPR på sidan:

Arbetsmiljö och säkerhet

ENGLISH?


This website is available in English, please 

select EN at the top of the menu

NORDIC FOREST KONTOR

STOCKHOLM

/NACKA STRAND

Box 1206

131 27 Nacka Strand

TORSBY

Kyrkogatan 5

685 30 Torsby

ÖREBRO

Fabriksgatan 8

702 11 Örebro

ÅSELE

Storgatan 33B
91931 Åsele